اخبار تنکابن
  
 تنکابنی آباد با هم یاری همه ی شهروندان
 
آرشیو
موضوع بندی
 
شنبه 13 بهمن‌ماه سال 1386
مسوولان غرب مازندران: پیام دهه‌فجر باید در جامعه نهادینه شود

فرماندار شهرستان تنکابن در گفت و گو با ایرنا گفت : باید از طریق گفت و گو بین نسل ها، شکاف بین آنها را که عده‌ای نسل جدید را بریده از ارزشهای انقلاب می‌دانند، اقدام کرد.

" هادی ابراهیمی " اضافه کرد : وظیفه همه هنرمندان ، نخبگان، نویسندگان و رسانه‌ها است که مفاهیم و ارزشهای انقلاب را به نسل‌های جامعه منتقل کنند.

به گفته فرماندار تنکابن با توجه به جاذبه‌هایی که انقلاب اسلامی مهیا کرده ، نسل جدید امروز با تمام وجود و شرایط آماده جانفشانی در برابر هر گونه توطئه‌های دشمنان است.

وی تصریح کرد : ما در این دهه باید به آسیب شناسی انقلاب ، شناخت آفت هایی که انقلاب را تهدید می‌کند، بپردازیم.

وی بیان داشت : عدم وحدت و ایجاد دو دستگی بین نیروهای انقلاب در راس برنامه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمن قرار دارد که برخی در داخل به آن دامن می‌زنند.

به گفته ابراهیمی اگر اختلاف و تفرقه بین نیروهای انقلاب ایجاد شود مانع انتقال اصول و مفاهیم انقلاب است.

فرماندار تنکابن بر لزوم پرهیز از فرهنگ تجمل و اسراف گرایی تاکید کرد و گفت : اگر مسوولان به خلق و خوی ساده زیستی در مدیریت و زندگی روی نیاورند، با اشراف گری ، ارزشها به مخاطره می‌افتد.

وی روحیه دشمن شناسی و دشمن ستیزی را مهم برشمرد و افزود : هرگونه تحریف در اصول حضرت امام راحل، خیانت است که متاسفانه برخی جریانهای سیاسی دست به تحریف این اصول زده‌اند.

ابراهیمی تبعیت یادآور شد : تجربه نشان داده هر جا با اصول و آرمانهای امام راحل فاصله گرفتیم در همان جا نیز لطمه خوردیم.

وی تبعیت از فرامین و منویات رهبری را ضروری دانست و ادامه داد :اختلاف سلیقه نیروهای انقلاب نباید باعث عدول از ارزشهای انقلاب باشد.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 44550


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها