X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
اخبار تنکابن
  
 تنکابنی آباد با هم یاری همه ی شهروندان
 
آرشیو
موضوع بندی
 
دوشنبه 19 فروردین‌ماه سال 1387
فرماندار تنکابن عوض شد

استاندار مازندران از فرماندران و بخشداران این استان خواست با رویکرد هدایت و نظارت و مدیران استان با پیگیری‌های خود ، زمینه توسعه استان را فراهم کنند.

به گزارش ایرنا "ابوطالب شفقت " روز شنبه در جلسه شورای اداری و آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان تنکابن افزود: این استان دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فراوانی در بخشهای مختلف می‌باشد که با تغییر رویکرد مدیریت باید از همه ظرفیتها استفاده کرد.

وی اظهارداشت : توسعه صنعت گردشگری، کشاورزی، تجاری و بازرگانی چهار رویکرد عمده اقتصادی استان است که نیازمند توجه خاص مدیران دستگاه‌های اجرایی به صورت زیربنایی است.

وی روند توسعه شهرکهای صنعتی در این استان را مطلوب ارزیابی و خاطرنشان کرد : در این بخش تنها در سال ‪ ۸۶‬به اندازه سالهای ‪ ۸۴‬و ‪ ۸۵‬کار شده است.

استاندار مازندران ادامه داد : در بخش گردشگری در این استان از همه ظرفیتها استفاده نشده است.

به گفته شفقت، گل و گیاه استان مازندران ثروت بسیار مهمی محسوب می‌شود و زمینه اشتغال فراوانی را نیز فراهم می‌آورد که باید در این زمینه بیشتر کار شود.

وی اضافه کرد : در نظر داریم بازار گل و گیاه کشور را در استان مازندران راه‌اندازی کنیم.

وی تاکید کرد : شهرستان تنکابن باید به مرکز صادرات گل و گیاه کشور تبدیل شود تا زمینه شکوفایی هر چه بیشتر این شهرستان فراهم شود.

استاندار مازندران بر لزوم خدمت‌رسانی بیشتربه مردم تاکید کرد و افزود:
خوشبختانه مسوولان این استان با کمال رافت و برخورد اسلامی با ارباب رجوع برخورد می‌کنند و اگر در جایی دیده شود که مسوولان به مردم بی‌توجهی می‌کنند باید با آنها برخورد شود.

به گزارش ایرنا "ابولفتح نیک‌نام" نماینده منتخب مردم شهرستان‌های رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : مدیر باید عامل تغییر و شکارچی فرصتها باشد و نباید به بن‌بست برسد و تلاش را سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی ادامه داد : درشهرستان تنکابن ‪ ۱۹‬رودخانه وارد دریا می‌شود ولی مردم برخی از روستاها و حوزه شهری این منطقه، آب آشامیدنی ندارند.

در پایان این آیین ، غلامرضا مشایخی به عنوان سرپرست فرمانداری تنکابن معرفی و از خدمات هادی ابراهیمی فرماندار سابق این نهاد قدردانی شد.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 44559


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها