اخبار تنکابن
  
 تنکابنی آباد با هم یاری همه ی شهروندان
 
آرشیو
موضوع بندی
 
چهارشنبه 25 مهر‌ماه سال 1386
حسن ملکی فاتح مسابقات استقامت لیگ برتر باشگاههای کشور شد

سومین مرحله (استقامت ) رقابتهای دوچرخه‌سواری لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز / چهارشنبه/ در شهرستان رامسر برگزار شد و حسن ملکی به مقام نخست این مرحله دست یافت.

در آخرین روز این رقابتها دوچرخه‌سواران مسافت ‪ ۱۱۰‬کیلومتری رامسر-رودسر - لنگرود و جواهرده رامسر را رکاب زدند که در پایان حسن ملکی از پاسارگاد تهران با کسب ‪ ۱۰۰‬امتیاز به مقام نخست این مرحله دست یافت.

قادر میزبانی از پیکان تهران، حسین عسگری از پیکان تهران به ترتیب با کسب ‪ ۸۵‬و‪ ۷۵‬امیتاز مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

مهدی قریبی از دانشگاه آزاد،احد کاظمی از پتروشیمی تبریزوحسین علیزاده ازنیروی زمینی به ترتیب مقام‌های چهارم تا ششم این مسابقات را بدست آوردند.

روز گذشته نیز در رشته تایم تریل دوچرخه‌سواران مسافت ‪ ۲۰‬کیلومتری رامسر - تنکابن را رکاب زدند که در پایان حسن عسگری بازمان ‪ ۱۷‬دقیقه و ‪ ۴‬ثانیه، به مقام نخست رسید.

علیرضا حقی با زمان ‪ ۱۷‬دقیقه و ‪ ۱۳‬ثانیه و حسن ناطقی با زمان ‪ ۱۷‬دقیقه و ‪ ۳۳‬ثانیه به ترتیب در مکانهای دوم و سوم ایستادند.

دوچرخه سواران عصر سه‌شنبه در رشته کریتریوم مسافت ‪ ۴۰‬کیلومتری کمربندی هلال احمر رامسر را رکاب زندند که حسین ناطقی از تیم پیکان تهران ، مهدی سهرابی از تیم دانشگاه‌آزاد و مهدی علمایی از تیم نیروی زمینی رتبه اول تا سوم این رشته را کسب کردند.

رییس هیات دوچرخه‌سواری استان مازندران در گفت و گو با ایرنا افزود : در این رقابتها ‪ ۲۰‬تیم دوچرخه‌سواری از باشگاه‌های کشور شرکت داشتند.

"سید تقی خدادادی" گفت : نفرات برتر این رقابتها به مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های آسیا اعزام می‌شوند


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 44550


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها