اخبار تنکابن
  
 تنکابنی آباد با هم یاری همه ی شهروندان
 
آرشیو
موضوع بندی
 
دوشنبه 2 مهر‌ماه سال 1386
فرماندار جدید تنکابن معرفی شد

طی حکمی از سوی وزیر کشور، هادی ابراهیمی کیاپی به عنوان فرماندار جدید تنکابن معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن، حکم فرماندار جدید در این شهرستان در حالی از سوی استاندار مازندران به ابراهیمی داده شده که تاکنون بهمن عشوری عهده‌دار این عنوان بوده است.

 استاندار مازندران در جلسه شورای اداری که به همین منظور ترتیب داده شد، گفت: جهت‌گیری اصلی دولت نهم بهره‌گیری از دیدگاه‌های مردم و کارشناسان برای رسیدن به توسعه پایدار است.

 ابوطالب شفقت شیوه مدیریتی استان را بر پایه تعامل مستمر با مردم عنوان کرد و افزود: خدمت خالصانه به مردم رضایت الهی را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه از آغاز به کار دولت نهم تا‌کنون بیشترین توجه مدیریتی استان به روستاها و مناطق محروم مازندران بوده است، ادامه داد: با همکاری مدیران شهرستانی به تمامی مناطق دور‌افتاده استان سرکشی شده است.

 استاندار مازندران هماهنگی بین نهاد فرمانداری و ادارت شهرستان‌ها را برای حل مشکلات مردم مهم ارزیابی کرد و گفت: کشورمان در صورتی محرومیت را از خود دور می‌کند که شبانه‌روزی برای مردم خدمت کنیم.

 هادی ابراهمیی کیاپی که از نیرو‌های اصولگرایان مازندران به شمار می‌رود‌ قبلاً معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز مازندران بوده و دارای مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی است.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 44550


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها